Zwroty, wymiany.

 • Bezwzględnym warunkiem przyjęcia zwrotu lub zrealizowania wymiany jest uprzednie skontaktowanie się ze Sprzedającym i poinformowanie o chęci zwrotu/wymiany. 

 • Poinformowanie o zwrocie/wymianie przez Kupującego musi nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki od Sprzedającego.

 • Na dokonanie zwrotu/wymiany mają Państwo 14 dni od momentu otrzymania przesyłki od Sprzedającego.

 • Po upływie ww. terminu 14 dni, przesyłka zwrot/wymiana od Kupującego nie jest odbierana przez Sprzedającego.

 • Niżej podany adres do zwrotów jest jedynym prawidłowym. Przesyłki nadawane na adres siedziby firmy, oraz bez uprzedniego poinformowania o chęci zwrotu nie są odbierane i zostają odesłane przez Pocztę Polską do Kupującego na jego koszt.

 • Zwracany  towar musi być w stanie nienaruszonym, sklepowym, z  nieoderwanymi  papierowymi metkami, w oryginalnym opakowaniu, wraz z  dołączonym przez  Sprzedającego paragonem. 

 • Prosimy, by  paczka zwrotna nadawana była z nazwiska z jakiego dokonano zakupu. W  przypadku nadania przesyłki z innego adresu/nazwiska,należy podać  Sprzedającemu numer nadania,bądź nazwę Nadawcy. 

 • Nie przyjmujemy żadnych zwrotów wysłanych bez wcześniejszej konsultacji, od nieznanych nam nazwisk, oraz żadnych przesyłek pobraniowych.

 • Jako Sprzedający nie dokonujemy zwrotu gotówki za koszty dostawy z powodu odstąpienia od umowy.

 •  Koszt odesłania towaru z powodu niezadowolenia z zamówienia,  bądź złego doboru rozmiaru przez Kupującego pokrywa sam Kupujący (w  przypadku wymiany na inny towar z wyż.wym. powodów konieczna jest  również dopłata ze strony Kupującego).

Reklamacje.

 • Każda  reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie. Reklamacja opiera się na  tych samych zasadach, co zwrot/wymiana (poinformowanie Sprzedającego w  ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki; odesłanie przedmiotu w ciągu 14  dni od otrzymania przesyłki).

 • Towar,  mający: uszczerbki/wady/uszkodzenia/rozcięcia szwów/brakujące nitki/i  inne wszelkie braki, od wewnątrz materiału, zupełnie niewidoczne w  noszeniu i nie obniżające jakości wyglądu nie podlega reklamacji, ze  względu na fakt iż defekty od wewnątrz nie są widoczne dla otoczenia.

 • Odzież  nie może nosić żadnych śladów mierzenia czy użytkowania. Towar w stanie  niespełniającym powyższych warunków absolutnie nie będzie przyjęty do  zwrotu i odesłany do kupującego na jego koszt.

Zwroty, wymiany, reklamacje towaru należy odsyłać na adres:

Marek Tomasik
Ogrody 8/58
27-400 Ostrowiec Św.

 1. Koszty wysyłki wymiany lub zwrotu z powodu niezadowolenia z towaru, bądź złego doboru rozmiaru przez Kupującego pokrywa sam Kupujący (w przypadku wymiany na inny towar z wyż.wym. powodów konieczna jest również dopłata ze strony Kupującego).

 2. W sytuacji gdy wszyte metki posiadają błędne informacje,usuwamy je osobiście. Usunięte metki nie są podstawą do reklamacji.

 3. W przypadku otrzymania wadliwego zamówienia, lub pomyłki, mają Państwo 14 dni od momentu otrzymania paczki,na zgłoszenie nam tego faktu. W zależności od ustaleń z Klientem, podejmujemy decyzję o całkowitym zwrocie kosztów zamówienia, lub o wysyłce nowego towaru. Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie.

 4. Wzór odstąpienia od umowy.

 - Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny zwrotu. Konieczne jest poinformowanie Sklepu (Sprzedającego) o zamiarze odstąpienia od umowy i zwrocie (patrz pkt. 1 i 2) Poniżej przykładowy wzór odstąpienia od umowy (można napisać ręcznie lub komputerowo,należy dołączyć do przesyłki zwrotnej lub wysłać w formie elektronicznej)

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ust. ustawy z dnia 27 maja 2014 r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. 2014, poz. 827) odstępuję od umowy zawartej w sklepie internetowym ILEGGINSY.PL Odsyłam następujący/-e towar/-y ...............................................................................................................................................

Zawartej dnia..................................................(data zakupu i wpłaty).

Proszę o zwrot kwoty.............................................................................zł na konto o nr .........................................................................................................................................................................................

Towar zakupiłam/-łem z danych: Imię i Nazwisko, adres oraz numer kontaktowy:..........................................................................................................................................................

Podpis.